Personeel


Directie

 

     

 

Ben Platzer                             Eddy van Lenthe

Directeur                                 Adjunct directeur en docent klas 5b
bplatzer@demaatpro.nl          Stagebegeleider

                                                evanlenthe@demaatpro.nl

 

 

Ondersteunend personeel 

    

 

Johan Makkinga              Tobias de Groot

Leerwerkmeester            Leerwerkmeester
johmakkinga                  tdegroot@demaatpro.nl
@demaatpro.nl

 

 

    

 

Hans Odink                  Jan Thijs Heldoorn        
Leerkwerkmeester        Leerwerkmeester
Beheerder ATC
hodink@demaatpro.nl   jtheldoorn@demaatpro.nl

 

    

 

Klaas de Vries                Cynthia Boersma

Leerwerkmeester           Onderwijsassistent
kdevries@demaatpro.nl  cboersma@demaatpro.nl

          
                           
    

Lidy Tent                     Manon van der Weide
Administratief medew.  Administratief medew.
Psychologisch assistent mvanderweide@demaatpro.nl
ltent@demaatpro.nl



    

 

Alexander Oldeman     Mariëlle Weisfelt

Conciërge                   Docent soc. vaardigheden
aoldeman                   Logopedist
@demaatpro.nl           mweisfelt@demaatpro.nl

 

    

 

Henk Spijker                   Jan Nijboer

Onderhoudsmedewerker  Onderhoudsmedewerker
hspijker@demaatpro.nl    jnijboer@demaatpro.nl




Rik Olijve
Psycholoog
rolijve@demaatpro.nl

 

 



Onderwijzend personeel

 

     

 

Chantal Wessels           Marloes Joosten

Docent klas 1a en 2a    Docent klas 1a
chwessels                    mjoosten@demaatpro.nl
@demaatpro.nl



       

 

Dieuwertje Hoekstra      Carla Wessels                   

Docent klas 1b              Docent klas 1b
dhoekstra                     cwessels@demaatpro.nl
@demaatpro.nl

    


Jelmer Lammers             Hendrikus van Erven

Docent klas 1c                Docent klas 2a
jlammers@demaatpro.nl  hvanerven@demaatpro.nl




        

Patrick Scholing                   Marieke Lassche 

Docent klas 2b                     Docent klas 2b en 3a
pscholing@demaatpro.nl       mlassche@demaatpro.nl

    

     

Henriëtte Karssing             Ronald Kleen Scholten
Docent klas 3a                  Docent klas 3b
hekarssing@                     rkleenscholten
@demaatpro.nl                 @demaatpro.nl




     

Gert Gerrits                        Sjaak Oord

Zorgcoördinator                  Docent 4a

Docent soc. vaardigheden    Stagebegeleider
ghgerrits@demaatpro.nl      soord@demaatpro.nl


     

Jannie Tempert                  Riejanne Ekkelkamp

Docent detail                     Docent klas 4b

Stagebegeleider
jtempert@demaatpro.nl      rekkelkamp@demaatpro.nl

         

 

Peter van Blanken           Theda Torn

Docent klas 4b                Docent klas 5
Stagebegeleider
pvanblanken                   ttorn@demaatpro.nl
@demaatpro.nl

     

 

Henri Vos                         Jarno Doosje

Docent Lich. Opvoeding     Docent Lich. Opvoeding
Docent klas 5
hvos@demaatpro.nl          jdoosje@demaatpro.nl